thithka silikoni BX-8503

thithka silikoni BX-8503
 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:3000 copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Ningbo
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Numri i modelit: BX-8503

  Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë (kontinent)

  Specifikimet kryesore / Veçoritë e veçanta:

  Thithë silikoni me dizajn të ri për shishe për fëmijë
  1. Bërë nga 100% silikoni ushqimor (raporti SGS)
  2. E bute dhe jo toksike
  3. Mbroni gojën, mishrat e dhëmbëve të foshnjës
  4. Urdhrat OEM janë të mirëseardhura
  5. Me dizajn të veçantë që kontrollon rrjedhën e ajrit gjatë ushqyerjes, duke reduktuar kështu gazrat e dhimbshme
  6. Temperatura e lartë dhe rezistente ndaj grisjes, e qëndrueshme

  Informacioni i Transportit:

  • Porti FOB: Ningbo
  • Kohëzgjatja: 7 – 10 ditë
  • Australazi
  • Amerika e Veriut
  • Europa Perëndimore

  Tregjet kryesore të eksportit:

  Çdo markë ose imazhe e palëve të treta të paraqitura këtu janë vetëm për qëllime referimi.Ne nuk jemi të autorizuar të shesim artikuj që mbajnë marka të tilla tregtare.

  Detajet e pagesës:

  • Mënyra e pagesës: PayPal, T/T
  • Miratimet e cilësisë
  • Dorëzimi i menjëhershëm

  Përparësitë kryesore konkurruese:


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  WhatsApp Online Chat!