нерѓосувачки челик BX Z006A

нерѓосувачки челик BX Z006A
 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 3000pcs
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Број на моделот: BX Z006A

  Име на бренд:

  Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)

  Клучни карактеристики / Посебни карактеристики:

  Материјал: нерѓосувачки челик + ПП
  MOQ: 3000pcs
  Кол: 72 парчиња / картон

  Информации за испорака:

  • ФОБ пристаниште: Ningbo
  • Водач Време: 30 - 45 дена
  • Димензии по парче: 34 × 21 × 23 Сантиметри
  • Тежина на единица: 2,7 кг
  • Единици на извоз картон: 72
  • Извоз картон Димензии L / W / H: 90 × 52 × 38 Сантиметри
  • Извоз картон Тежина: 18 кг
  • Азија
  • Австралија
  • Централна / Јужна Америка
  • Источна Европа
  • Во средината на Исток / Африка
  • Северна Америка
  • Западна Европа

  Главни извозни пазари:

  Било која трета страна се трговски марки или сликите кои се прикажани тука се за референтни цели. Ние не се овластени да продаваат никакви елементи кои носат таков трговски марки.

  Детали за плаќањата:

  • Начин на плаќање: T / T, L / C, PayPal

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !