за нас

Фирмата е основана во 2014 година, кој се наоѓа во крајбрежниот Индустрискиот парк на Xidian Таун, Ninghai Каунти, провинција Жеџијанг, Кина, која зафаќа површина од повеќе од половина хектар, со 52 вработени, од кои 1 постар инженер, 2 средно истражувачите. Тоа главно се произведува прибор за бебиња како што се хранење шишиња, пренослив чаша обука, pacifiers и разни видови на ПЕТ шишиња млеко и брадавиците и др. На производи се претежно извозно ориентирани.

WhatsApp Online Chat !