Стандардно шише за хранење на вратот BX-6002

Стандардно шише за хранење на вратот BX-6002
 • FOB Цена:САД $0,5 - 9.999 / парче
 • Мин. Количина на нарачка:3000 парчиња
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Пристаниште:Нингбо
 • Услови на плаќање:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Број на модел: BX-6002

  Име на брендот:

  Земја на потекло: NINGBO Кина (копното)

  Клучни спецификации/Специјални карактеристики:

  Материјал: PP + силикон
  MOQ: 3000 парчиња
  Количина: 48 парчиња/картон

  Информации за испорака:

  • ФОБ пристаниште: Нингбо
  • Време на испорака: 30-45 дена
  • Димензии по единица: 34 × 21 × 23 сантиметри
  • Тежина по единица: 2,7 килограми
  • Единици по картон за извоз:72
  • Димензии за извоз на картон L/Ш/В: 90 × 52 × 38 сантиметри
  • Тежина за извоз на картон: 18 килограми
  • Азија
  • Австралија
  • Централна/Јужна Америка
  • Источна Европа
  • Блискиот Исток/Африка
  • Северна Америка
  • Западна Европа

  Главните извозни пазари:


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp онлајн разговор!