teether BX-T019

teether BX-T019
 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 3000pcs
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  ФДУ & LFGB Цртани дизајн  Силиконска Детско teether Силиконска Почетнички Колие

  Детали за производот

  Број на моделот: BX-T019

  Име на бренд: 

  Земја на потекло: Жеџијанг Кина (континентална)

  Клучни карактеристики / Посебни карактеристики:

  ФДУ & LFGB овошје дизајн бебе teether силиконски силиконски почетнички ѓердан
  Опис на производот:
  1. Изработени од високо квалитетни силиконски
  2. Мека и многу еластични, не-стик, водоотпорен, еко-пријателски
  3. Флексибилни, витка и податлив за формирање, тоа е лесно да се чиста и чување
  4. OEM / ODM се добредојдени, било која боја и големина се достапни
  5. квалитет: секој производ што се 100% проверени пред превозот

  Материјал: 100% храна одделение силиконски
  Боја: било која боја се достапни
  Карактеристики: анти-нечистотија, еко-пријателски, флексибилна
  Пакување:
  1) Внатрешна: индивидуални OPP вреќа
  2) Надворешна: извоз картон
  3) PS: прилагодено пакување се исто така прифатена
  MOQ: 3000pcs
  дизајн: дизајн на купувачи е прифатен
  испорака води време: 3-5 дена за примероците, 10-15 работни дена за масовно производство
  за испорака: поморски транспорт, воздухот превозот или изразуваат (DHL, UPS-от, ТНТ, FedEx)
  квалитетот на производот: ние се користи квалитет материјал за да се направи на сите производи
  OEM / ODM: и прифатени
  услуги: одговор на сите прашања во рок од 24 часа
  Најнови информации ќе бидат ажурирани да ви
  Други: не контактирате за повеќе информации

  Информации за испорака:

  • ФОБ пристаниште: Ningbo
  • Водач Време: 3 - 7 дена
  • HTS Код: 4202.32.00 00
  • Димензии по парче: 6.5 × 5 × 5 сантиметри
  • Тежина на единица: 8 грама
  • Единици на извоз картон: 500
  • Извоз картон Димензии L / W / H: 58 × 50 × 37 Сантиметри

  Главни извозни пазари:

  • Извоз картон Тежина: 16 кг
  • Австралија
  • Централна / Јужна Америка
  • Источна Европа
  • Во средината на Исток / Африка
  • Северна Америка
  • Западна Европа
  • Азија

  Детали за плаќањата:

  • Начин на плаќање: T / T, L / C, Paypal

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !