Teether BX-T019

Teether BX-T019
 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Sasia Min.urdhër: 3000pcs
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  FDA dhe LFGB Cartoon Dizajn  Silicone Foshnja Teether Silicone Dalja e dhëmbëve gjerdan

  detajet e produktit

  Numri Model: BX-T019

  Emri i markes: 

  Vendi i origjinës: Zhejiang China (kontinent)

  Specifikimet kryesore / Rubrika Speciale:

  FDA dhe LFGB Dizajn Fruta fëmija silikoni silikoni Teether teething gjerdan
  Përshkrimi i produktit:
  1. bërë nga silikoni me cilësi të lartë
  2. Soft dhe shumë elastike, jo-ngjit, i papërshkueshëm nga uji, eko-miqësore
  3. fleksibile, bendable dhe e përshtatshme për formimin, ajo është e lehtë për të të pastër dhe dyqan
  4. OEM / ODM janë të mirëpritur, çdo ngjyrë dhe madhësi janë në dispozicion
  5. Quality: çdo produkt ne kemi 100% inspektuar para se të anijeve

  Materiali: 100% klasën e ushqimit silikoni
  Ngjyra: Çdo ngjyra janë në dispozicion
  Features: anti-poshtër, eko-miqësore, fleksibël
  Paketimi:
  1) Inner: qese individual OPP
  2) jashtme: eksportimin kartoni
  3) PS: përshtatur paketim janë pranuar gjithashtu
  MOQ: 3000pcs
  Design: dizajni konsumatorit pranohet
  kohë të çojë dorëzimit: 3-5 ditë për mostra, 10-15 ditë pune për prodhimin në masë
  Shipping: të anijeve në det, anijeve ajror ose shprehin (DHL, UPS, TNT, FedEx)
  cilësinë e produktit: ne përdoret material të cilësisë për të bërë të gjitha produktet e
  OEM / ODM: dy të pranuara
  Shërbime: të gjitha pyetjet përgjigje në 24 orë
  informacion Latest do të përditësuar për ju
  të tjerët: të na kontaktoni për më shumë informacion

  Informacion Shipping:

  • FOB Port: Ningbo
  • Koha Lead: 3 - 7 ditë
  • HTS Code: 4202.32.00 00
  • Përmasat për njësi: 6.5 × 5 × 5 centimetra
  • Pesha për njësi: 8 gram
  • Njësi për Eksport kartoni: 500
  • Eksport kartoni gjeresia L / W / H: 58 x 50 x 37 Centimetra

  Tregjet kryesore të eksportit:

  • Export Carton Pesha: 16 kilogramë
  • Australasia
  • Qendrore / Amerika Jugore
  • Europa Lindore
  • Mid East / Afrika
  • Amerika e Veriut
  • Europa Perëndimore
  • Azi

  Detajet e pagesës:

  • Metoda pagesës: T / T, L / C, PayPal

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !